شرکت  HILGE  آلمان که از زير مجموعه هاي گروه بزرگ  GRUNDFOS  مي باشد از سال 1865 ميلادي تا به امروز اقدام به طراحي و  توليد انواع پمپ نموده و امروزه يکي از بزرگترين توليد کنندگان انواع پمپهاي استنلس استيل در سطح جهان ميباشد .

پمپهاي توليدي اين کارخانه با توجه به طراحي خاص بدنه و پروانه داراي کمترين تلفات انرژي بوده و بدليل ساخت اجزاي اين پمپها از فولاد ضد زنگ و آلياژهاي بخصوص مناسب ترين گزينه جهت استفاده در صنايع غذايي ، داروئي و شيميايي و بخصوص صنايع با خورندگي بالاي مواد ميباشد .

همچنين هنگامي كه سيال عبوري از پمپها قابليت تخمير و فاسد شدن را داشته باشند  (مانند مواد لبني ،  داروئي ، خمير مايه ، ...) بايستي از پمپي استفاده گردد كه هيچ گونه محلي براي تجميع سيال و فساد آن نداشته باشد . پمپهاي اين شركت به در بالاترين حد ممکن اين خاصيت را رعايت نموده و در حال حاضر يكي از بهترين گزينه ها ميباشد . در اين حالت جنس خاص و طراحي منحصر به فرد اين پمپها منجر به طبقه بندي مجزاي گروهي از پمپها به نام HYGIENIC PUMP   گرديده است .

پمپ هاي صنعتي شرکت گراندفوس نيز علاوه بر کيفيت بالا و رعايت استانداردهاي جهاني ، هم اکنون يکي از بهترين گزينه هاي جهت واحدهاي صنعتي ميباشد .

شرکتهاي HILGE  و GROUNDFOS   با بهره گيري از بهترين آلياژها و رعايت دقيق شرايط ساخت در پمپ ، خوردگي را در دستگاه به حداقل رسانده و از خرابي و لذا خارج از سرويس قرار گرفتن اين پمپها جلوگيري نموده اند .

شرکت تکفا تامين کننده انواع پمپ هاي صنعتي و قطعات يدکي مربوطه ( مکانيکال سيل ، پروانه ، شافت ... )  از شرکتهاي ياد شده ميباشد .

جهت دريافت کاتالوگ و اطلاعات بيشتر لطفا با شرکت تماس حاصل نمائيد .